INWESTYCJA
Zysk do 5%

BEZPIECZEŃSTWO

Inwestycja potwierdzona aktem notarialnym.

SZYBKI ZYSK

Inwestycja w nasze apartamenty, to nawet 5% zysku w skali roku.

SPOKÓJ

Niczym się nie przejmujesz. Wszystkim się zajmiemy.

Policz swój zysk

Sovlije/Tribuni

Lokalizacja nowego osiedla znajduje się w Sovlje niedaleko Tribunj bardzo blisko wybrzeża morskiego w odległości około 200 m. Lokalizacja jest w większości otoczona domami rodzinnymi i domkami wakacyjnymi. Miejsce to jest bardzo bezpiecz e, spokojne i ciche, idealne na wakacje z bliskimi przyjaciółmi i rodziną, z dala od zgiełku miasta i hałasu ulicznego!

więcej o tej inwestycji

Kontekst Europejski i Chorwacki

Sovlje znajduje się w pobliżu autostrady A1, szybkiej i nowoczesnej czteropasmowej drogi, niedaleko zjazdu Vodice. Położone jest pomiędzy Zadarem a Splitem, miastami, w których lotniska mają połączenie z wieloma europejskimi miastami, co sprawia, że Sovlje jest łatwo dostępne z każdego zakątka Europy. Połączenia międzynarodowe obejmują Londyn, Dublin, Machester, Glasgow, Paryż, Marsylię, Barcelonę, Mediolan, Rzym, Berno, Brukselę, Monachium, Frankfurt, Hamburg, Berlin, Kopenhagę, Gotheborg, Wiedeń, Zagrzeb, Warszawę i wiele innych. Międzynarodowe linie żeglugowe z Zadaru i Splitu łączą je również z włoskim miastem Ankona, a także z wieloma chorwackimi wyspami.

Select your apartment

Tribunj

Historycznnie rdzeń osady został zbudowany na wyspie, którą w póżniejszym okresie połączono kamiennym mostem z lądem, na brzegach którego powstała nowa osada.

Malownicza dalmatyńska wioska Tribunj i towarzyszące jej Sovlje znajdują się w samym sercu regionu Szybenik-Knin. Zaletą Tribunj jest jego geograficzne położenie oraz fakt, że dzieli się na część miejską, kontynentalną i półwysep ze starym miastem, w którym obecnie mieszczą się : biuro Izby Turystyki, poczta, plebania, centrum kulturalne i kilka hoteli. Zwarta zabudowa  i  wąskie uliczki dopełniają piękny widok na dwie wyspy archipelagu Tribunj - Lukovnjak i Logorun. Chociaż Tribunj w ostatnich kilku dekadach koncentowało się przede wszystkim na turystyce,  głównymi gałęziami przemysłu nadal pozostaje rybołówstwo i uprawa oliwek, które zawsze były źródłem dochodów lokalnej społeczności.

Select your apartment

Obraz miasta

Tętniąca życiem dalmatyńska osada Tribunj położona jest w centrum wybrzeża Šibenik-Knin. Znajduje się w bardzo korzystnym dla rozwoju turystyki miejscu, w pobliżu parków narodowych Krka, Kornati, Parku Przyrody Vransko Jezero oraz innych. Tribunj jest pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego, z gorącym i suchym latem oraz łagodnymi i wilgotnymi zimami.

Od zasobów kulturalnych po historyczne centrum Tribunj, w pobliżu znajdują się historyczne obszary miejskie Vodice, Szybenik i Skradin, a także znaczące stanowiska archeologiczne w okolicy Skradin. Rozpoznawalny obraz domów plemiennych i wąskich ulic, z widokiem na wyspy: Lukovnjak, Logorun, Prišnjak i Sovjak.

Przestrzeń gminna ma możliwości rozwoju turystyki opartej na porównaniach korzyści, w szczególności turystyka morska w obszarze przybrzeżnym, gastroturystyka i aktywna turystyka.

Select your apartment

Nowe projekty

Gmina Tribunj dąży do wspierania rozwoju gospodarczego i kulturalnego, w szczególności poprzez fundusze z Unii Europejskiej oraz zrównoważone i strategiczne planowanie. Kluczowe elementy planowania strategicznego obejmują zrozumienie wizji, jej celów strategicznych, priorytetów i działań. Plan przedstawia wizje rozwoju gminy. W przeciwieństwie do planu, cele strategiczne definiowane są jako kluczowe elementy wizji planu strategicznego.

Ten strategiczny cel zostanie osiągnięty poprzez rozwój infrastruktury turystycznej, stworzenie warunków dla rozwoju działalności rolniczej i pozarolniczej oraz promocję turystyki aktywnej.

Select your apartment

Select your apartment

Apartment A1-1

91.11 m2

Apartment A1-1

91.11 m2

4 rooms
loggia

286 997 €

See details

Apartment A1-2

90.91 m2

Apartment A1-2

90.91 m2

4 rooms
taras

286 367 €

See details

Apartment A2-1

91.11 m2

Apartment A2-1

91.11 m2

4 rooms
loggia

286 997 €

See details

Apartment A2-2

90.91 m2

Apartment A2-2

90.91 m2

4 rooms
taras

286 367 €

See details

See more